חברות השמה הייטק בפתח תקוה

אחד הענפים בהם ישנם אחוזי גיוס עובדים משמעותיים מאוד בשנים האחרונות, הוא ללא ספק ענף ההייטק. חברות ותיקות וגדולות לצד חברות חדשות וקטנות, מגייסות עובדים לתפקידים שונים, בין אם מדובר על תפקידים שקשורים ישירות לתחום העיסוק שלהן, תפקידים הקשורים ישירות לעולם ההייטק או תפקידים אחרים, כמו למשל תפקידי ניהול משרד, מכירות וכדומה.

אחת הדרכים לגייס עובדים לחברות היא דרך חברות השמה הייטק. חברות אלו עובדות עם חברות הייטק בפתח תקווה ועורכות עבורם את כל התהליך של גיוס עובדים מהשלב הראשון עד האחרון, חוסכות להם הרבה מאוד זמן, כסף וטרחה מיותרת.


למה מוטב לעבוד עם חברות השמה הייטק?


הרעיון שעומד מאחורי חברות השמה הייטק בפתח תקווה הוא פשוט. מדובר על צוות מקצועי שיודע כיצד לגייס עובדים מתאימים לחברות שונות, על פי הדרישות שלהן, על פי הצרכים ועל פי מאפיינים ספציפיים שיכולים לעזור להן.


אותן חברות השמה מעסיקות אנשי מקצוע שמבינים בתחום, הן מצד של הגיוס והן מהצד של ההייטק, והן יודעות כיצד לראיין מועמדים, איך לבחון אותם, כיצד לקרוא בצורה נכונה קורות חיים שלהם, ובאופן כזה להבין מי יכול להתאים לחברה ומי לא.


אצלנו באתר, תוכלו למצוא, כאמור, את כל המידע הרלוונטי אודות חברות השמה הייטק בפתח תקווה ולהשתמש בשירותיהן על מנת לגייס עובדים לחברה שלכם.

קרא עוד
אקסטרים - השמה להייטק

יגיע כפיים 21 ד' פתח תקוה 10061

קבוצת Extreme היא קבוצת תוכנה המספקת שירותי IT מקצה לקצה לארגונים, וכן מתמחה בהשמה להייטק ולענפים הטכנולוגיים השונים. הקבוצה מציעה מגוון תפקידים בחברות המובילות בשוק: פיתוח...

שומרון שרותי נקיון שמירה וכא (1974) בעמ

חובבי ציון 16 פתח תקוה 49362

חטיבת שירותי כוח אדם והשמה מחלקה זו בחברת שומרון בע"מ עוסקת באיתור, במיון, בגיוס ובהשמה של כוח אדם. לחברה מועמדים בתחומי עיסוק מגוונים, ובכלל אדמיניסטרציה, תחומים...

שאלות ותשובות בתחום חברות השמה הייטק

מהי השמת היי-טק?

השמת היי-טק הוא למעשה שירות השמה, או תיווך כוח אדם, בתחומים עתירי ידע. היות ותחום הטכנולוגיה הוא תחום דינאמי מאוד, לעיתים קרובות השמת היי-טק כוללת גם שירותי הכוונה מקצועית ואפילו הסבה מקצועית קלה ו/או יעוץ קריירה.

למרות השם ה"מפוצץ", השמת היי-טק לא מיועדת למהנדסים ואנשי טכנולוגיה בלבד: לעיתים קרובות יש צורך בטכנאים ובעלי מקצועות חופשיים (עורכי דין, רואי חשבון, פאראמדיקים וכו') גם בתחומי ההיי-טק.