yourfuture.co.il

כל הסיבות למה כדאי לך לעבוד בענף התיירות והאירוח

אתה נמצא בדיוק ברגע זה בשלבי חיפוש עבודה ואתה שוקל להטביע חותם ולשים את הרגל בענף התיירות והאירוח..? הגעת למקום הנכון בו נשמח לתת לך את 10 הסיבות למה באמת כדאי לך לעבוד בתעשיית התיירות, המלונאות, מסעדנות ושאר ענפי האירוח, בהתאם לתפקידים שונים המוצעים לדורשי העבודה. למכור חלומות ופנטזיות אחד..


מבחני מיון בחברות – להתקבל לעבודה נחשקת במיוחד

מבחני מיון בחברות – להתקבל לעבודה נחשקת במיוחד מבחני מיון לקבלה לעבודה יכולים הינם ארוכים ומתישים ויכולים להיות מוקש בסיכוייכם אך עם הכנה נכונה ויעילה תוכלו לעבור אותם בהצלחה רבה   חברות רבות וארגונים גדולים בארץ ובעולם מאמצים את שיטת מבחני המיון כחלק מסינון מועמדים רבים וקבלה לעבודה רק את המתאימים והאיכותיים ביותר. אין זה אומר כי אם אינך..


לימודי משאבי אנוש – המדריך המקיף ללימודים מרתקים

לימודי משאבי אנוש – המדריך המקיף ללימודים מרתקים לימודי משאבי אנוש הינם מרתקים ומכשירים את הסטודנטים להיות מנהלים מצויינים אשר יפיקו את המירב מהעובדים ומהעסק לשגשוג מירבי   לימודי משאבי אנוש הינם לימודים מרתקים אשר נוגעים לכל תחום ומקצוע בחיים. באחריותו של מנהל משאבי אנוש נתונה בגיוס והשמת עובדים, השמת בכירים הייטק, שיווק או מכירות, דאגה..


השמת בכירים – מתחילים לעבוד מלמעלה

השמת בכירים – מתחילים לעבוד מלמעלה מסיימים עבודה במשרה בכירה אבל לא רוצים לחזור למלצר, או אולי הניסיון שלכם מתאים לניהול ולתפקיד בכיר. איך מתברגים למקומות הללו? באמצעות השמת בכירים חיפוש עבודה או עובדים, כמו שכולנו כבר יודעים, זאת משימה לא פשוטה. לא בגלל שאין מספיק מקומות עבודה או מספיק עובדים מוכשרים, אלא דווקא בגלל שמציאת הסיר..


חברות כח אדם – הפסיכולוגיה שמאחורי

חברות כח אדם – הפסיכולוגיה שמאחורי בעידן הקפיטליסטי של ימינו, חיפוש עבודה הוא לא רק עניין מקצועי אלא עניין פסיכולוגי, כיצד פסיכולוגיה וחיפוש עבודה מתחברים בסרט company menשעלה ב-2010 לאקרנים, מופיעים דמויות מסוגים שונים (בן אפלק, וכריס קופר) שנאלצים לצאת אל שוק העבודה אחרי מספר שנים בהן הם עבדו בחברת גדולה ומבטיחה. ההבדלים בגישות..


גיוס כח אדם לעסקים קטנים

גיוס כח אדם לעסקים קטנים בזמן שעולם משאבי האנוש התפתח בשני העשורים האחרונים עם דוקטרינות ותיאוריות שונות בכל הקשור לניהול משאבי אנוש, הרי שאחד הענפים שהתפתחו מתוך הדוקטרינות השונות, הוא הענף שעוסק בגיוס עובדים לעסק קטן   ההפרדה בין עסק גדול לעסק קטן בכל הקשור לגיוס עובדים ולניהולם, איננה נובעת רק מעצם..


הכנה לראיון עבודה - כל הפחדים, כל הלחצים, כל הטיפים

הכנה לראיון עבודה - כל הפחדים, כל הלחצים,  כל הטיפים המונח ראיון עבודה הפך למותג עד כדי כך שגם בעולם הדייטים נהוג להשתמש בו. ההבדל הוא שלראיון עבודה אתם יכולים להתכונן, לדייט , לא תמיד... משלל הפחדים שאנחנו "נהנים" לחיות איתם, נדמה שאחד הפחדים הגדולים ביותר שלנו, הוא הפחד מפני ראיון עבודה עד כדי כך הפחד הוא הגדול, שכיום..


עבודה בחו"ל - מוצאים עבודה בישראל, עובדים בחו"ל

עבודה בחו"ל - מוצאים עבודה בישראל, עובדים בחו"ל   קרוב ל-100 אלף ישראלים עובדים בחו"ל מדי שנה. לא מדובר בתופעה של ירידה מהארץ, אלא בחיבורים שונים של חוויה ופרנסה   על הישראלים אומרים מאז ומתמיד שהם עם נודד, חיים כאן אבל חולמים להיות שם. ייתכן שמדובר במזג האוויר, בזיכרונות, בתחושה, אולי זה בסך הכל רצון לחוות משהו מעניין..


לוחות דרושים - לחפש עבודה סביב השעון

לוחות דרושים - לחפש עבודה סביב השעון בזמן ששוק העבודה רותח מתחרות על מקומות עבודה, לוחות דרושים שונים מאפשרים לנו להתמקם בעמדות הנכונות למצוא את מקום העבודה הבא שלנו   בעבר צעירים ומבוגרים שנאלצו לחפש עבודה, עמדו בפני שתי בעיות, הראשונה, היצע עבודות נמוך, השנייה, מקורות חיפוש דלים. האינטרנט הכניס רוח רעננה, שלא נגיד..


קריירה שנייה - החיים לא נגמרים כשיוצאים לפנסיה

קריירה שנייה - החיים לא נגמרים כשיוצאים לפנסיה אם עד שנות ה-80 וה-90, אנשים היו מסיימים את הקריירה המקצועית שלהם באותה עבודה בה התחילו אותה, הרי שכיום אנשים לא מתביישים לחלום ולהגשים את חלום הקריירה השנייה   על פי הערכות כמות האנשים שעוזבים את המקצוע שלהם ויוצאים לקריירה שנייה או מתחילים קריירה חדשה אחרי שהם יוצאים..


עבודה לחיילים משוחררים - איך מקבלים מענק על עבודה מועדפת?

עבודה לחיילים משוחררים - איך מקבלים מענק על עבודה מועדפת? אם אתה חייל משוחרר מגיעה לך מענק של עבודה מועדפת על סך 9011 ש"ח על עבודה של ששה חודשים בעבודות מסוימות על 150 שעות שמתפרשות על לפחות 6 חודשים   במטרה לצ'פר חיילים ששירתו בצבא, להקל עליהם את הכניסה לעולם האזרחי ולעודד שירות צבאי,נקבע שכל חייל שהשתחרר מצה"ל מגיעה מענק..


עבודות לסטודנטים - ובין מבחן למבחן , עושים קצת כסף

עבודות לסטודנטים - ובין מבחן למבחן , עושים קצת כסף על כל משרת סטודנט בארץ מתמודדים כשמונה סטודנטים, ללא תלות במקצוע הנלמד. מכאן נובע שקיימת תחרות גדולה על כל משרת סטודנט חדשה שמתפנה בשוק, מה שדורש מהסטודנטים להתאמץ יותר ופוגע לא פעם בתנאי העבודה שלהם סטודנטים נחשבים לכח עבודה איכותי במיוחד, היות ומדובר באנשים צעירים, משכילים..


עבודות קיץ לנוער - יוצאים מהפייסבוק והולכים לעשות כסף

עבודות קיץ לנוער - יוצאים מהפייסבוק והולכים לעשות כסף עבור בני נוער, הקיץ הוא תקופה מצוינת ויחידה לעבוד ולחסוך כסף, לשם כך חשוב לדעת לבחור את המקומות המסודרים שמעניקים תנאי העסקה נאותים   חודשי יולי-אוגוסט הם תקופה שבה אנשים מבלים הרבה יותר או שנפתחות אופציות שונות של עבודות קיץ לנוער, עבודות זמניות. לפני שממהרים לתפוס מקום בעבודות..


הכוונה מקצועית - לצאת אל שוק העבודה עם תשובות

הכוונה מקצועית - לצאת אל שוק העבודה עם תשובות רגע לפני שאתם יוצאים לעולם הגדול, אל תשכחו לעבור מבחן הכוונה מקצועית שתעזור לכם להחליט מה בדיוק מתאים לכם נדמה שהלבטים וההשגות המקצועיות, לא מתחילים עם משבר אמצע החיים אלא הרבה לפני. כבר עם שיחרורנו מהצבא, אנו מתחילים לשאול את עצמנו, איזה מקצוע מתאים לנו ויותר חשוב, לאיזה מקצוע אנחנו..


מבחני מיון לעבודה - זה לא שאתם לא מתאימים, המבחן פשוט קשה מדי...

מבחני מיון לעבודה - זה לא שאתם לא מתאימים, המבחן פשוט קשה מדי... תשכחו מהימים בהם באתם לראיון עבודה לבושים יפה ועם קורות חיים מרשימים והייתם מתקבלים. הדרך למשרה הנחשקת קצת יותר ארוכה מזה היום מבחני מיון לעבודה נכללים בתהליכי המיון של למעלה מ-70% מן המעסיקים בתחום עתיר הידע, ובאחוזים גדלים והולכים גם במגזרי שוק העבודה האחרים, כך לפי..


תנאי העסקת עובדי חברת השמה

תנאי העסקת עובדי חברת השמה כמעט מדי יום אנחנו קוראים במדורי כלכלה, על תנאי העבודה של עובדי חברות כח אדם. מהי האמת ואיפה היא עומדת אחד הוויכוחים הגדולים בעולם העבודה בשני העשורים האחרונים היה על מעמדם של עובדי חברות כח אדם. ויכוח זה החל בעקבות פריחתן של חברות כח אדם בשנות התשעים וביסוסן בתור חברות..


מדריך כתיבת קורות חיים

מדריך כתיבת קורות חיים למרות שכיום ניתן למצוא עבודה דרך רשתות חברתיות שונות, עדיין יש משמעות אמיתית לאופן בו אנחנו כותבים קורות חיים. בסופו של דבר הם הסיפור שלנו ואיתם יעבדו המראיינים אם רושם ראשוני הוא הרושם הקובע, כפי שנהוג לומר, הרי שאפשר לומר שבימינו יש טרם רושם או רושם מקדים, שקובע אם בכלל נקבל הזדמנות..


מדריך לימודי משאבי אנוש

מדריך לימודי משאבי אנוש החל משנות התשעים לימודי משאבי אנוש הפכו להיות מאוד פופולאריים, עד כדי כך שמלבדם תארים בתחום נפתחו קורסים להעשרת הידע וקבלת תעודות למי שיש לו תואר במקצוע אחר ורוצה להתמחות גם במשאבי אנוש תהליך ההתמקצעות בתחומים שונים במשק, אילץ את החברות ובתי עסק הונים לבצע הליכי סינון משמעותיים יותר בהשמת..


חברות כח אדם - על הקשר בין החברות, למועסקים

חברות כח אדם - על הקשר בין החברות, למועסקים מה שהתחיל כתחליף ללשכת התעסוקה, הפך עם השנים לאחד המעסיקים הגדולים במשק, קבלו את חברות כח אדם כחלק מתהליך ההפרטה שעברה החברה הישראלית בשנות התשעים, החלו להופיע חברות כח אדם אשר תפסו את מקומם של לשכות התעסוקה, בהשמת כח אדם. חברות אלו שימשו ומשמשות כמין מתווכות בין ציבור מחפשי העבודה לחברות..


Copyright © 2021 yourfuture.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חברות כח אדם מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום השמה
מחפשים חברות השמה? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם חברות השמה האמינות והמקצועיות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!